logo-top
 

oběžník č.62 - 21.11.2017
zobrazit online verzi

 
 

Posíláme nově zásilky oběma směry!
Ve spolupráci s Delibarry.com


Získejte slevu 222,- korun
na Vaši první zásilku z Čech do zahraničí!

POUŽIJTE SLEVOVÝ KUPÓN ZASILKOVKA
 
VYTVOŘIT ÚČET NA DELIBARRY
 
header-image
 
 
Představujeme Vám našeho partnera Delibarry.com
 
 
Zásilková služba navázala v létě úzkou spolupráci s firmou Delibarry, která zajišťuje dopravu zásilek z České republiky do celého světa a jejím prvním viditelným veřejným výstupem je tento speciální oběžník.

Delibarry je mladá a perspektivní firma v našem oboru, díky níž můžete poslat svou zásilku do 220 zemí světa. Ceny přepravy nabízí Delibarry lepší než Česká pošta při nesrovnatelně vyšším komfortu služeb.

Zásilku vyzvedne kurýr u Vás doma, takže odpadá čekání na poště a sbírání bacilů ve frontě u okénka. Společnost spolupracuje pouze s renomovanými přepravci jako je UPS, TNT nebo GLS.

Pokud prodáváte zboží v USA nebo po světě, můžete si s jejich pomocí poslat výhodně zásoby do našeho skladu v Oregonu a nebo si nechat zajistit distribuci Vašeho zboží celosvětově na klíč přes službu Delibarry Fulfillment.

Podívejte se na stránky Delibarry a nechte si spočítat cenu přepravy do libovolné destinace, tyto služby se Vám nyní v předvánočním čase mohou velmi hodit.

A navíc jsme pro Vás vyjednali slevu 222,- korun na Vaši první zásilku kamkoliv, stačí při platbě zadat slevový kupón ZASILKOVKA.

O této firmě v souvislosti se Zásilkovou službou ještě hodně uslyšíte. Slibuji!
 
 
V dohledné době připravujeme integraci služeb v jednotném uživatelském prostředí, ale abyste mohli těchto služeb využít již nyní, před Vánoci, vytvořte si účet na Delibarry.com a použijte výše zmíněný kupón.
 
pokračovat na Delibarry
 
 
 
2226
20.11.2017
 
Aktuální kurz amerického dolaru
 

přesně před rokem byste za 1 USD zaplatili 25.72,
všechny nákupy v USA jsou pro Vás tak meziročně o 13.5% levnější!

 
 
 
divider-shadow
 
image
 
Připravte se na Black Friday - letos to bude fičák!
již tento pátek 24.11.a celý víkend až do pondělka

Jako každý rok, i letos připravují prodejci v USA ty nejšťavnatější slevy na den po Díkůvzdání, výprodeje začínají už od půlnoci na pátek v USA, tedy pro Vás komfortně v šest ráno, probíhají celý pátek a je to kdo dřív přijde, ten míň platí. Nejlepší nabídky se rozeberou v podstatě obratem a nejlepší znamená slevy až 80%!

Výprodeje probíhají už s předstihem v podstatě teď, protože každý obchodník se snaží trhnout nějaký ten dolar navíc, ale kulminovat budou od páteční noci, následované masovými výprodeji celý víkend s druhou kulminací v pondělí 27.11., kdy probíhá tzv. Cyber Monday, druhá zásadní předvánoční nákupní událost s nejnižšími cenami za celý rok.

A letos je to pro nás ještě zajímavější, díky aktualnímu kurzu dolaru. Navíc do skladu Zásilkové služby nakupujete u všech obchodníků bez sales tax (obdoba DPH).
Sledujte výhodné nabídky a nakupujte včas, ať máte dost času na to poslat dárky domů.

Vězte, že DHL doručí Vaše dárečky i v předvánoční sezóně z našeho skladu v Oregonu během 4-5ti pracovních dnů. Stále je ještě čas, ale už ho není mnoho!

 
 
 
Adresa Vaší schránky je
 

Joe Doe
5409 SE International Way
Ste A / #7879
Milwaukie, OR 97222

 
 
Zákaznická podpora
 
Všechny Vaše objednávky, dotazy a připomínky směřujte na systém zákaznické podpory (support) v uživatelské administraci. Děkujeme.
 
 
 
© 2017 Forwardo LLC . Všechna práva vyhrazena.
 
Hlavní strana  Zrušit odběr