kurzy měn: USD - americký dolar 1USD =  0.92EUR,   23.83CZK
Zásilková služba   |    přihlásit   |   registrovat  |  kontakt
O Zásilkové službě

Zásilková služba poskytuje inovativní služby v oblasti zasilatelství, zprostředkovává nákupy v USA, krátkodobé skladování a výhodnou přepravu do 192 zemí světa.

Služba byla jako první svého druhu s orientací na Českou a Slovenskou republiku spuštěna v roce 2005 a od té doby jsme zpracovali 278215 zásilek. Naše služby si našly značnou oblibu ve střední Evropě, díky jejich jednoduchosti i cenám. Však také spravujeme na 24 tisíc účtů.

Každý rok spouštíme nové služby a pomocné weby, které mají zjednodušit Váš přístup k informacím o výhodných nákupech v USA.

V roce 2007 jsme se stali autorizovanou agenturou pro Polonez Parcel Service, abychom nabídli výhodné ceny lodní přepravy. Zároveň jsme spustili informativní stránky Polonez SF.

V roce 2008 byla zprovozněna služba Obchody.US, která Vám přináší denně aktualizované výhodné nabídky v online obchodech v USA, v roce 2010 byla tato služba rozšířena o speciální browser a populární sekci slevových kupónů. Stránky jsou napojené na oblíbené sociální sítě Facebook a Twitter.

V roce 2009 byla do provozu uvedena nová sofistikovaná uživatelská administrace a celá firma se přestěhovala do komfortního skladu v South San Francisco, CA.

Od roku 2010 nabízíme možnost předplatit si několik stovek titulů časopisů přímo z našich stránek. Jejich doručování je zajišťováno přes ekonomické přepravce a nebo je možné si časopisy přibalit ke svým zásilkám. Zprovozněna byla rovněž služba VAT Buster, která umožňuje rozložit si jednu zásilku na větší množství mikrozásilek a rozeslat je na různé adresy.

V roce 2011 jsme zpracovali stotísící zásilku, přidali bankovní účty v Čechách a na Slovensku a zprovoznili objednací službu pro americké iTunes karty.

Rok 2012 byl ve znamení změny hlavního přepravce z Fedex na službu DHL Express a zrychlení doručení zásilek na poloviční dobu při zachování původních cen. Spustili jsme rovněž službu Bazar.

V roce 2013 jsme rozšířili nabídku přepravců o TNT, abychom zpřístupnili nové destinace a snížili ceny do určitých destinací a umožnili automatické platby přes Paypal pro zrychlení a zpříjemnění transakcí. Do provozu jsme uvedli vyhledávač trackingů s vizuální vložkou Unitracker.com

V roce 2014 jsme nasadili ekonomické služby USPS First Class pro malé zásilky.

V roce 2015 jsme s partnerem ABC Logistics zavedli nové služby pro naše anglicky mluvící klienty, především letecké cargo do Hong Kongu, Vietnamu a Číny.

Rok 2016 je zásadním milníkem, po dlouhém rozhodování jsme pořídili nový, mnohem větší sklad v Milwaukie, ve státě Oregon, čímž jsme umožnili všem našim klientům nákupy v celé USA bez nutnosti platit americkou sales tax. Spolu s tím se otevírá celá řada možností pro nové služby. Tento rok byl primárně ve znamení stěhování.

V roce 2017 jsme znovunavázali spolupráci s Fedexem, který mezitím pohltil přepravce TNT. Přidáváme nového ekonomické přepravce Fedex IMS pro nejlevnější zaslání malých zásilek. Zprovozňujeme nové služby pro podnikatele a firmy - skladování a expedici zásilek vnitrozemsky v USA. Přidali jsme nového přepravce UPS Standard pro zásilky do Kanady a Mexika.

Rok 2020 byl prvním rokem COVIDu, prozřetelně se nám podařilo dva týdny před lockdownem prchnout z Portlandu na venkov, čímž jsme zachránili sklad před násilným uzavřením. Pravdou je ale to, že jsme se o změnu skladu pokoušeli už několik měsíců předtím, abychom primárně snížili náklady na provoz skladu a mohli stále držet ceny našich služeb na stejné úrovni, na jakou jste si, naši zákazníci zvykli.

Po dvou letech v Bendu jsme byli bohužel přinuceni k novému stěhování, když nám majitel budovy prodal sklad pod zadkem. První měsíce roku 2022 jsme strávili hledáním nového působiště a to se podařilo vyjednat v městečku Waldport, kde jsme získali budovu bývalého kostela. Ámen. Nejsme sice v úplném centru dění, ale na tomto místě vydržíme dlouho.
Na konci roku 2022 ukončil Fedex službu Fedex IMS bez vhodné náhrady. Přišli jsme tak o ekonomickou přepravu pro malé zásilky, pokoušeli jsme se jí nahradit několika různými spedicemi, ale neúspěšně. To mělo za následek i ochromení služby předplatného časopisů, neboť jsme přišli o stěžejní přepravu pro jednotlivé časopisy.

Rok 2023 se zároveň stává novým milníkem Zásilkové služby. Od 1. srpna 2023 se výhradním vlastníkem stává nově ustavená společnost Reposta s.r.o. registrovaná v České Republice a do konce roku máme pro vás připravenu celou řadu vylepšení našich služeb. Rádi bychom vám dovoz z USA vyznamně ulehčili a proto pro vás vyvíjíme nového multimodálního přepravce a celou řadu doprovodných služeb, které by vás měly oprostit od běžných problémů s dovozem zboží ze zemí mimo EU. Stay tuned!


A pokud našimi klienty ještě nejste, potom neváhejte a zaregistrujte se.

Nákupy se Zásilkovou službou se totiž vyplatí :)© 2005-2024 Zásilková služba - Všechna práva vyhrazena O nás